İLETİŞİM

0530-967-02-11

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cmt 9:00 - 19:00

Sabunaria Neden Farklı?

 Doğal sabun kullanmak neden bu kadar önemlidir?

Sabun, günlük yaşamımızda en fazla kullanmakta olduğumuz ürünlerden bir tanesidir. Cildinize temas eden bir üründür bu yüzden cildinizin sağlığı, kullanmakta olduğunuz sabun ile doğrudan bağlantılıdır.

Bu günlerde, farklı şekillerde ve içeriklerde birçok sabun mevcuttur. Ancak, süpermarketlerde satılan sabunların birçoğu cildiniz için güvenilir değildir çünkü sert sentetik malzemeler içermektedirler. Bu içerikler, sabunun fiyatını ciddi oranda düşürmektedir ama aynı zamanda çok fazla kullanıldığında, cildinize ciddi zararlar (aşırı kuruluk, alerjiler, bozulmuş yağ tabakası, vb.) da verebilir.

 Sabunaria sabunlarının maketlerde satılan sabunlardan farkı nedir?

Seri üretim sabunlarının aksine, Sabunaria doğal sabunlar koleksiyonu, sadece cildinizi koruyan ve gerekli minerallerle onu doyuran güvenilir doğal içeriklerden meydana gelmektedir. En fazla kullandığımız içerikler zeytin yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, fındık yağı, aromatik yağlar, meyve, keçi sütü ve diğerleridir.

 Ev Yapımı Sabun

Sabunlarımızı el ile küçük miktarlarda yapıyoruz. Bu yöntem sabunların kalitesi üzerinde tam kontrole sahip olmamızı sağlıyor. Sabunun görünüşü de bizim için önemlidir, olağanüstü ve güzel görünmesini tercih ederiz. Tamamen doğal içerikler ve çekici bir görünüm bileşiminin temel amacı ürünlerimizden %100 memnun kalmanızı sağlamaktır.

 Sabunaria sabunlarının temel avantajları:

  • - Tamamen doğal içerikler
  • - Hayvansal yağlar içermez
  • - Sentetik malzemeler kullanılmaz
  • - Sodyum Laurel Sülfat içermez
  • - Parfüm içermez
  • - Ürünlerimiz, hayvan dostu ve çevre dostudur
  • - Harika görünümleri vardır.

 

 Sevgi ile yoğrulmuş sabunlarımız ile kendinizi şımartın!