İLETİŞİM

0530-967-02-11

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cmt 9:00 - 19:00

Toptan Doğal Sabun Satışı

Mağazanız ya da spanız için güzel ve doğal sabunlar mı arıyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, sizlere en iyi koşulları sunabilmemiz için bizinle iletişime geçiniz.

Sabunaria sabunları tamamen doğaldır ve zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı ve uçucu yağlardan üretilmektedir. Sabunlarımız, Türkiye’de el ile üretilmektedir. Formüllerimizin eşi benzeri yoktur, içeriklerimiz oldukça zengindir ve fiyatlarımız cebinizi asla yakmayacak. İkna olmadıysanız “satın almadan önce deneyin”, sabun örneklerimizi satın alabilirsiniz.

Kurumlara, otellere ve restoranlara satışlarımız olmaktadır. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak olan özel sabunlar da üretmekteyiz.

Daha fazla detay için lütfen 0530-967-0211 telefonumuzu arayınız veya support@sabunaria.com adresine e-mail yazın (24 saat içerisinde cevap vermekteyiz).

Doğal El Yapımı Sabunlar

Sabun en doğal ve en kaliteli haliyle sizlerle. Fark yaratan görünümleri ve içerikleri sizi diğerlerinden farklı kılacak. Alışılmışın dışında görünümü müşterilerinizin ilgisini çekecek ve sizi bulunduğunuz yerde ayrı bir prestij kazandıracak. Sabunaria sizlere en doğal ve en farklı sabunları toptan olarak uygun fiyatlarla sunuyor. Yüksek kaliteli sofralık zeytinyağlarından ürettiğimiz sabunlar içerdiği en az 4 farklı yağ ile Türkiyede ki doğal sabun anlayışını farklı boyutlara taşıyor. Dünyada değişen sabun kültürü ile sabun sadece temizlik ve hijyen maddesi olmaktan çıkıp aynı zamanda bakım ürünü olarak yerini almaya başlarken sizde bu kültürün bir parçası olun.

Müşterileriniz zeytinyağlı, defneli yada kükürtlü sabun yerine sizlere yulaflı, kahveli, kefirli, ballı, tarçınlı vb. sabunlar sorduklarında değişen dünyanın bir parçası olmaya ne dersiniz? Herkesten farklı ve en önemlisi size özel tasarımlarla üreteceğimiz sabunlarla bulunduğunuz yerdeki tek satıcı siz olacaksınız desek ne düşünürsünüz? Eğer isterseniz hem içeriğine hemde dış görünümüne siz karar verebileceğiniz butik doğal sabunlarımızı kaliteden ödün vermeden sizlere sunuyoruz. Sabunda ve diğer ürünlerimizle farkınıza fark katın , en uygun toptan doğal sabun fiyatları için lütfen bize ulaşın.

Gliserinli Doğal Sabunlar

Bilindik gliserinli doğal sabunlar, bilinen Sabunaria kalitesi ile. Birbirinden farklı ve özel, müşterilerinizi çekecek mis gibi kokuları ile en iyi toptan gliserinli doğal sabun fiyatları için size çok ama çok yakınız. 45 çeşit gliserinli doğal sabunlar işletmenize gelen müşterilerinizi memnun edecek kadar doğallar. Yüksek kalitede üretilen, herbirinin içerisinde gliserinle birlikte zeytinyağı, palmiye yağı ve aromatik yağ bulunan sabunlarımız benzerlerine kıyasla 1. Sınıf kalitede üretilmektedir. Hem içeriği hem renkleri ve hemde esansları ile müşterileriniz sizin daimi alıcılarınız olacaktır.

Dekoratif ve Hediyelik Sabunlar

Sabunaria dekoratif ve hediyelik sabunlarımızı incelediniz mi? Birbirinden farklı ve özel tasarımları ile dekoratif sabunlarımız ve yaklaşık 50 çeşit ürün portföyü ile hediyelik sabunlarımız işlerinizi büyütmenizde size yardımcı olacaklar. Bize özel esanslarımız ile hediyelik sabunlar müşterilerinizin memnuniyetini arttıracak. Size sunacağımız fiyat teklifleri ve bol çeşit ürün portföyü ile hediyelik sabun almak isteyen müşterileriniz sizin mağazanıza girdikten sonra başka mağazaları gezmek durumunda kalmayacak. Siparişleriniz Türkiye’nin neresi olursa olsun uygun kargo gönderimi ile zamanında elinize ulaşmış olacaktır. İster biz süsleyip gönderelim isterseniz siz.

Düğün, nişan, kına, bebek, doğumgünü, babyshower, mevlüt için bizden önceden belli miktar sabun almanıza gerek yoktur. Numune olarak alacağınız sabunları mağazanızda sergileyebilir, sipariş aldığınız vakit biz size üretir ve yollayabiliriz. Hediyelik sabunlar, dekoratif sabunlar, bebek sabunları, düğün sabunları, nişan sabunları, babyshower sabunları her geçen gün artan ürün çeşidi ile en iyi fiyatı almak için bizi arayabilir yada mail atarak bilgi alabilirsiniz.