İLETİŞİM

0530-967-02-11

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cmt 9:00 - 19:00

Sabunaria Hakkında

 Biz Kimiz

Biz kullanım sırasında cildi koruyan ve hoş duyguları katan, günlük cilt bakımınızı keyifli ve güvenli yapan doğal sabun alternatiflerini sunmak için çalışan bir ekibiz.

 Nasıl Yapıyoruz

Kendimize özgü formül ile doğal yağlar ve aromatik avantajlar arasında en iyi dengeyi kurarak el yapımı sabunlar üretiyoruz. Üreteceğimiz sabunlardan en iyi sonuçları alabilmek için küçük bölümler halinde soğuk işlem yöntemi ile imal ediyoruz. Üretim sırasında kullandığımız yağlar: zeytinyağı, hindistan cevizi ,palmiye, hint, fındık ve diğer aromatik yağlardır.

 Cildiniz İçin Yararlı Özellikleri

Sabunaria sabunları en iyi şekilde cildizi kurutmadan besler ve nemlendirir. İçerdiği doğal yağlar sayesinde iyi köpürür, taze ve doğal kokularıyla ferahlık verir. Bu lezzetli sabunlar size hoş bir ruh hali ve rahatlık sağlar.

 Sabun Koleksiyonumuz

Sabunaria koleksiyonunda ki sabunlar çeşitleri ve özellikleri ile sizleri baştan çıkaracak, hatta en iyi gurmeleri bile. Sabunaria doğal sabun meraklılarına hem peeling hem canlandırıcı hemde sakinleştirici bir sabun kompozisyonu sunmaktadır. Peki, bu güzel sabun parçalarından hangisi sizin zevkinize hitap ediyor?

- Sabunaria Takımı -